Menneskene i Optimal

Ingen kan være ekspert på alt, men sammen kommer vi ganske nærme. SEO, SEM, SoMe, innhold og rådgivning – her finner du noen av bransjens klokeste hoder. 

Håvard Foss Aamodt
Seniorrådgiver / Partner

936 16 172

havard@optimalnorge.no

LinkedIn

Øyvind Leithe Tømmervåg
Seniorrådgiver / Partner

975 06 890

oyvind@optimalnorge.no

LinkedIn

Milaim Tafaj
Seniorrådgiver / Partner

942 45 345

milaim@optimalnorge.no

LinkedIn

Frode Berentzen
Daglig leder / Partner

473 87 761

frode@optimalnorge.no

LinkedIn

Eivind Nordstrand Aamodt
Strategisk kundesjef / Partner

936 36 394

aamodt@optimalnorge.no

LinkedIn

Thomas Lee Jonskaas
Fagleder / SEM

481 24 114

thomas@optimalnorge.no

LinkedIn

Vibeke Johansen
Avdelingsleder / Prosjekt og leveranse

932 67 827

vibeke@optimalnorge.no

LinkedIn

Robert Roth
Seniorrådgiver / Partner

940 03 452

robert@optimalnorge.no

 

Erik Auke
SEO-konsulent

960 46 069

erik@optimalnorge.no

Øivind Halseth Johannessen
Senior SEO-konsulent

478 15 530

ohj@optimalnorge.no 

Magnus Skogsberg
Senior SEM-konsulent

924 40 111

magnus@optimalnorge.no

Maria Pettersen
Senior innholdskonsulent

454 56 688

maria@optimalnorge.no

Sofie Skadal
SoMe-konsulent

976 77 834

sofie@optimalnorge.no

Nicolai Berg Hansson
Innholdskonsulent

938 86 328

nicolai@optimalnorge.no

Sindre Borg
SEM-konsulent

911 50 682

sindre@optimalnorge.no 

Emilie Paulsen
SoMe-konsulent

948 90 452

emilie.p@optimalnorge.no

Sally Riahi
Innholdskonsulent

942 05 575

sally@optimalnorge.no

KARRIERE

På jobbjakt?

Kvalitet, samspill, takhøyde og kunnskap – fire sentrale og betydningsfulle ord hos oss. Her leverer vi arbeid av høy kvalitet, og har det moro mens vi gjør det! Vil du bli en del av gjengen? Send oss en åpen søknad eller søk på en av våre ledige stillinger.

LES MER HER