Menneskene i Optimal

Ingen kan være ekspert på alt, men sammen kommer vi ganske nærme. Her finner du noen av bransjens klokeste hoder. 

Håvard Foss Aamodt
Seniorrådgiver / Partner

936 16 172

havard@optimalnorge.no

LinkedIn

Øyvind Leithe Tømmervåg
Seniorrådgiver / Partner

975 06 890

oyvind@optimalnorge.no

LinkedIn

Milaim Tafaj
Seniorrådgiver / Partner

942 45 345

milaim@optimalnorge.no

LinkedIn

Frode Berentzen
Daglig leder / Partner

473 87 761

frode@optimalnorge.no

LinkedIn

Thomas Lee Jonskaas
Fagleder / SEM

481 24 114

thomas@optimalnorge.no

LinkedIn

Vibeke Johansen
Avdelingsleder / Prosjekt og leveranse

932 67 827

vibeke@optimalnorge.no

LinkedIn

Robert Roth
Seniorrådgiver / Partner

940 03 452

robert@optimalnorge.no

 

Erik Auke
SEO-konsulent

960 46 069

erik@optimalnorge.no

Øivind Halseth Johannessen
Senior SEO-konsulent

478 15 530

ohj@optimalnorge.no 

Magnus Skogsberg
Senior SEM-konsulent

924 40 111

magnus@optimalnorge.no

Maria Pettersen
Senior innholdskonsulent

454 56 688

maria@optimalnorge.no

Sofie Skadal
SoMe-konsulent

976 77 834

sofie@optimalnorge.no

Nicolai Berg Hansson
Innholdskonsulent

938 86 328

nicolai@optimalnorge.no

Sindre Borg Schliekelmann
SEM-konsulent

911 50 682

sindre@optimalnorge.no 

emilie
Emilie Paulsen
SoMe-konsulent

948 90 452

emilie.p@optimalnorge.no

KARRIERE

På jobbjakt?

Vil du bli en del av gjengen? Send oss en åpen søknad eller søk på en av våre ledige stillinger.

LES MER HER